کتاب «ضرب المثل های اندیشه انگیز جهان» منتشر شد

http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1539561&Lang=P
کتاب «ضرب‌المثل‌های اندیشه‌انگیز جهان» منتشر شد   


سرویس: فرهنگ و ادب - کتاب
1389/02/28
05-18-2010
09:40:34
8902-16044: کد خبر

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: فرهنگ و ادب - کتاب

کتاب «ضرب‌المثل‌های اندیشه‌انگیز جهان» به قلم امیرحسین اکبری شالچی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار بخش کتاب خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به گفته‌ی نویسنده، در نگارش این کتاب از بیش از 100 منبع غیرفارسی هم استفاده شده است و این کتاب به پارسی‌زبانان کشورهای دیگر، بویژه مردم تاجیکستان و افغانستان نیز توجه دارد.

او افزود: کوشش نویسنده بر آن بوده تا ضرب‌المثل‌هایی را انتخاب کند که اندیشه‌ی خواننده را به تعمق برانگیزند. همچنین ضرب‌المثل‌ها بر پایه‌ی موضوعاتی مانند دوستی، زناشویی، کردار نیک، کشیش و کلیسا، شیطان، پول و دارایی طبقه‌بندی شده‌اند.

«ضرب‌المثل‌های اندیشه‌انگیز جهان» با شمارگان سه‌هزار نسخه در 170 صفحه و با قیمت سه‌هزار تومان توسط مؤسسه‌ی فرهنگی انتشاراتی پازینه وارد بازار کتاب شده است.

انتهای پیام


امکان خرید کتاب از ناشر:
٠٢١۶۶٩٧۵٢۴۶
یا:
09121054098/ 1 نظر / 42 بازدید
ورود به سایت اهواز تاپ

با سلام خدمت شما بیننده این اطلاعیه انجمنهای تخصصی اهواز تاپ تقدیم میکند داونلود فیلمهای جدید ایرانی و خارجی داونلود جدید ترین موسیقیهای روز دنیا داونلود بهترین نرم افزارهای کامپیوتر داونلود جدیدترین نرم افزار های رسیورها و دانگلهای ماهواره ای جدید ترین اخبار ایران و جهان بهترین گالری عکسهای طنز تاریخی رویدادها محلی برای ثبت نام ازدواج موقت و دیگر امکانات ضمنا از شما عزیزان تقضا دارم پس از ثبت نام رایگان د راین سایت به فعالیت بپردازید و در صورت تمایل میتوانید مدیریت یک بخش را به عهده بگیرد مار به دوستانتان معرفی کنید