/ 5 نظر / 34 بازدید
sajjad

سلام من مي خوام برات يک پيشنهاد بدم درباره ي اين که من چند تا بهت لينک مي دم تو هم لينک ها رو در سايتت به مدت 3ماه ثبت کن و براي هرلينک هزينه اي مي دم براي تعيين هزينه هر لينک به ايميل من بيا تا حرف بزنيم اومدي اسم سايتت رو بگو تا قرارداد را تنظيم کنيم s.hadafi@yahoo.com

زندی

سلام و درود. از ترجمه ی بسیار خوبتون تشکر می کنم. کتاب خوبی بود. ممنون که به ترجمه چنین اثری اهتمام کردین. خوشحال می شم نظرتون رو در مورد شعرام بدونم. البته من نویسنده ام نه شاعر! امیدوارم کتابم مجوز بگیره و بتونم بهتون تقدیم کنم و نظرتون رو بهم بگین. سپاسگزارم.

رضا

سلام. من برای کاربرای شما یک فیلترشکن خیلی عالی پیشنهاد می کنم. http://vpn-best.mihanblog.com http://vpn4all.blogfa.com

مینا

سلام جناب اکبری. سال نو شما فرخنده باد. آیا ترانه های تاجیکی را از اینجا برداشته اید؟ دخترخانمی برای من این پام را گذاشته که برای شما رونوشت می کنم اگر پاسخی باشد سپاسگزار می شوم و جز آن هم. من از صبح دنبال یه اهنگ از خواننده خانومی به اسم زلیخارستم هستم اسم اهنگو نمیدونم فقط اولش میگه ای وعده خلاف //سربازار زدی لاف//که عاشق به منی...بقیشو هم نمیدونم ...شاید بشناسید این اهنگو اگه دارید این اهنگو میشه لطفا اپلود کنید جایی ولینکشو واسم ایمیل کنید یا که داخل وبلاگتو لینکشو بذارید ... .